Sosnowa Stacyjka

httpwww.wpthemescreator.com

OVERVIEW

This domain przedszkole338.pl presently has a traffic classification of zero (the lower the superior). We have researched eleven pages within the web page przedszkole338.pl and found zero websites interfacing with przedszkole338.pl. We were able to acquire one mass web platforms possessed by this website.

PRZEDSZKOLE338.PL RANKINGS

This domain przedszkole338.pl is seeing fluctuating levels of traffic through the year.
Traffic for przedszkole338.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole338.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole338.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLE338.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole338.pl Mobile Screenshot of przedszkole338.pl Tablet Screenshot of przedszkole338.pl

PRZEDSZKOLE338.PL HOST

We caught that a lone root page on przedszkole338.pl took two thousand four hundred and thirteen milliseconds to come up. I could not find a SSL certificate, so in conclusion I consider this site not secure.
94.152.195.118

I discovered that przedszkole338.pl is operating the Apache os.

Sosnowa Stacyjka

httpwww.wpthemescreator.com

CONTENT

This domain states the following, "Odkrycia małego dziecka są jak kamienie kosztowne." Our analyzers observed that the web page stated " Przedszkole Nr 338 znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Wawer." The Website also stated " Kameralna, miła i przyjemna atmosfera sprzyja rozwojowi dzieci. Uchwałą Nr LXXVI19582014 Rady Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 13 lutego 2014r. nadano Przedszkolu nr 338 nazwę Sosnowa Stacyjka. Przedszkole czynne jest w godz. Informacje dla Rodziców Dzieci nowoprzyjętych."

MORE WEB PAGES

Przedszkole

MAMO, TATO POBAW SIĘ ZE MNĄ. 27 SIERPNIA, O GODZINIE 16. Zadaniem naszego przedszkola jest rozbudzanie w dzieciach. Piękna i estetyki oraz odkrywanie młodych talentów.

Przedszkole nr 343

Potyczki sportowe w Przedszkolu Integracyjnym nr 137. Dzień Mamy i Taty - grupa I. Dzień Mamy i Taty - grupa III. Dzień Mamy i Taty - grupa II. Dzień Mamy i Taty - grupa IV. Witamy serdecznie na stronie Przedszkola nr 343 w Warszawie! Do oglądania tej strony zapraszamy rodziców i dzieci, którzy są już związani z naszym przedszkolem i tych, którzy dopiero szukają przyjaznego miejsca do zabawy i nauki dla swojego malucha. Życzymy ciekawej lektury i miłej zabawy! Święto Mamy i Taty.

Witamy w przedszkolu 345

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 345. W Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 2. Witamy w naszym przedszkolu! .

Aktualności

Zapraszamy do naszego przedszkola - powierz nam swój skarb. Z okazji zbliżających się wakacji życzymy Wszystkim. Dzieciom rozpoczynającym naukę w szkole życzymy samych sukcesów na kolejnym szczeblu edukacji.